#371
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#14
#2
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
#113
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
#103
#78
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#361
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#4
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60/80
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
#381
Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
#156
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
#124
Een antiek handgeknoopt Afghaans wollen tapijt. Slijtage en een enkele gaten.
Un tapis Afghan ancien noué main en laine. Présente des signes d'usure et quelques trous.No longer availableDim. 395 x 257 cmEstimate: € 120/200 -
#114
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#411
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
#366
Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#301
“Man in een schommel”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Homme et balançoire". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#308
Grote reiskoffer uit het interbellum.
#121
Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#10
Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
#389Edgard Heirman
“Oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Récolte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 60/100