Similar lots by type
-
#470Murano
Een clown met gitaar van meerkleurig glaspasta. Haarscheurtje aan de strik.
Un clown avec une guitare en pâte de verre polychrome. Cheveu au noeud papillon.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#73
Een vaas van rood glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre rouge dans le goût de Murano.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#712
Een lot van vier glazen presse-papiers op voet met meerkleurige inclusies.
Un lot de quatre presse papiers en verre sur socle aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 14 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#423
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#424
Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Twee clowns van meerkleurig glaspasta, waarbij één met een bal en de andere met een accordeon. Barst in de bal.
Deux clowns en pâte de verre polychrome, dont un clown avec une balle et l’autre clown avec un accordéon.No longer availableDim. h: 34 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#131
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#630
Twee vierkante bijzettafeltjes en een rekje van messing met rookglazen bladen.
Deux petites tables d’appoint et une petite étagère en laiton aux planches en verre fumé.No longer availableDim. 49 x 49 & 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#222
Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#767
Een oude glazen limonadekan met ijskoeler en met verzilverd montuur.
Une verseuse à limonade ancienne avec réservoir à glaçons et montures en argent.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30/40 -
#609
Een glasservies van geslepen kleurloos Belgisch glas, bestaande uit 13 rodewijnglazen, een wittewijnglas, een aperitiefglas, 7 champagnecoupes en 8 borrelglaasjes.
Service à verres en verre taillé incolore comprenant 13 verres à vin rouge, un verre à vin blanc, un verre à apéritif, 7 coupes à champagne et 8 gouttes. Travail belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#4
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80/120 -
#729
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100/160 -
#58
Een paar karaffen van geslepen rood glas.
Paire de carafes en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Parite de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#57
Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.
Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#419
Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de trois presse papiers en verre aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/140 -
#445
Een grote presse-papier met meerkleurige bloemvormige inclusies.
Un grand presse papier à inclusions polychromes florales.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#389
Een lot van zeven XIXe eeuwse apothekerspotten, waarbij zes van porselein en één van glas.
Un lot de sept pots de pharmacie du XIXième siècle, dont six en porcelaine et un en verre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#440
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Une série de six verres de couleurs dans une étagère en laiton. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#675Goum
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300/500 -
#64
“Landschap aan de kust”. Olieverf op doek. Restant van een handtekening rechts onder. Verf beschadigd en doek opnieuw op te spannen. XIXe eeuw.
”Paysage, la Côte”. Huile sur toile. Restant d’une signature en dessous à droite. La peinture est endommagée et la toile est à retoiller. XIXième siècle.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#436
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#603
Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#598
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#658
Twee Afrikaanse figuurtjes van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Deux figures africaines en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 26 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#551
“Het baden”. Een groep van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
”La baignade”. Un groupe en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/260 -
#346
Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
Table D-end en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#422
Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#155
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 9,83 gEstimate: € 700/900 -
#793
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd en verguld hout, de bekleding van naaldwerk met een decor van koppels en bloemen. Tijdperk Lodewijk XVI. Zeer sletig.
Paire de fauteuils en bois doré et sculpté. Recouverts de tapisserie à décors de fleurs et de couples romantiques. Epoque Louis XVI. Usés et en très mauvais état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#547
Een klokvaasje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à pendule en porcelaine de Chine avec glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 150/200