Similar lots by type
-
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#377
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#61
Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.
Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.No longer availableDim. h: 49 & 60 cmEstimate: € 60/100 -
#21Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#753
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#388
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.No longer availableDim. h: 35 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40
Other lots in this auction
-
#706
Twee handgeknoopte wollen Kaukazekarpetjes.
Deux carpettes Caucase en laine nouées main.No longer availableDim. 123 x 111 & 180 x 114 cmEstimate: € 40/50 -
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,25 ct ainsi que deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 650/750 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#763
Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#233Manufacture Imperiale de Sèvres
Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 600/800 -
#521Swarovski
Een lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100/150 -
#346
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#116Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#131
Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180/220 -
#316
Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Un piédestal en plâtre , style Baroque, patine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 116 + 52,5 cmEstimate: € 80/120 -
#11Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Sans marque.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#506
Een japanse netsukevitrine van ijzerhout.
Une vitrine à netsuke japonaise en bois de fer.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 80/120