Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Italiaans glaspasta met een millefioridecor.

Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.

Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2509180445.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 65 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #388

    Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.

    Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #789

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #465

    Een art deco vaas van groen glas.

    Un vase Art Déco en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #28

    Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

    Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #753

    Een gesatineerde kleurloze schenkkan.

    Une verseuse incolore satinée.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21
    Murano

    Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.

    Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.

    Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450

    Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #382

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #61

    Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.

    Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #153

    Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.

    Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #389

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #764

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.

    Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #383

    Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.

    Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #491

    Een cilindrische dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vleermuizen en bloemen. Onderaan gemerkt. Deksel gerestaureerd. Tijdperk Daoguang.

    Un pot à couvercle cylindrique en porcelaine de Chine au décor de chauve-souris et fleurs. marque sous la base. Le couvercle à été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #380

    Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Une petite table octogonale en chêne sculpté, style malinois Renaissance.
    No longer available
    Dim. Ø: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.

    Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule décorés d’une allégorie sur la moisson.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #745

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vlinders.

    Un petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de papillons.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13
    Val St. Lambert

    Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.

    Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #286
    Chamseh

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #600

    “Oude visser”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    ”Vieux pêcheur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #597

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches op een gele fond met bloemen en versierd met twee hertenkoppen in reliëf. Met sokkel.

    Un vase en porcelaine de Chine au décor de personnages en cartouche sur un fond jaune et fleurs et décoration de deux têtes de cerfs en relief. Avec un socle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #347

    Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.

    Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407
    Val St. Lambert

    Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.

    Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #458
    Paul Ibou

    “Metamorfose”. Kunstmap met nawoord van Ivo Michiels. Genummerd op 1000 exemplaren. Uitgegeven in 1968.

    ”Métamorphose”. Portefeuille avec épilogue par Ivo Michiels.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More