Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2310180657.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #657
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #602

    Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.

    Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #795

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #705

    Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.

    Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.

    Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.
    No longer available
    Dim. 77 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #593

    Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.

    Une plaquette en porcelaine de Chine à décor de paysage polychrome.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #598

    “Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.

    ”Couple japonais”. Deux statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #692

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #635

    Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.

    Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 58 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #612

    Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.

    Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. 240 x 300 x 215 cm
    Estimate: € 700 / 1200
  • #606

    Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.

    Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #168
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #631

    Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha assis ancien en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #639

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #578

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #640

    Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.

    Râtelier à cartes hexagonal tournant, en bois.
    No longer available
    Dim. h: 133 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #434
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #33
    Carltonware

    Lot serviesgoed. Diverse kleuren.

    Un service. Diverses couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #172
    J. Devuyst

    “Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #328

    Een fantasiezwaard met opschrift ‘Lancelot du Lac’.

    Une épée de fantaisie avec écriture ‘Lancelot du Lac’.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Drie kadertjes: - “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. - “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. - Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.

    Trois cadres: - “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche. - “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche. - Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #411

    Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.

    Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.
    No longer available
    Dim. H.10,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #620

    Een Guan Yin van cloisonné op brons, versierd met florale motieven. XIXe eeuw.

    Guanyin en bronze cloisonné aux motifs floraux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #345

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More