Other lots in this auction
-
#513
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 65 / 80 -
#39
“Louis Neefs - 20 jaar later.”. Een affiche uit 1999 naar ontwerp van Alfred Ost.
“Louis Neefs - 20 ans après”. Affiche de 1999 d’après un dessin d’Alfred Ost.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212
Driedelig klokstel van verguld metaal en zwart marmer. Pendule en twee kandelaars. De pendule versierd met het beeld van een jonge vrouw met duiven als symbool voor huwelijkse trouw. XIXde eeuw. Kleine manco’s.
Garniture de cheminée trois pièces en métal doré et marbre noir. Pendule et deux candélabres. La pendule décorée d’une sculpture de jeune femme aux pigeons, symbole de loyauté maritale. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#554Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#303Royal Dux
“De hofmaking”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“La courtoisie”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, met o.a. koffie- en theestellen, bestek, enz.
Grand et varié lot de métal argenté dont des services à café et à thé, des couverts etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#371
Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.
Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#456
Een zwartgelakt houten klaptafeltje met een landschapsdecor op het ruitvormig blad. Japans werk.
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#444
“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje en een parel.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant et d’une perle.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 150 / 200 -
#827Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30 / 40