#865
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#387Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80/100 -
#370
Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 150/200 -
#545
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#189J.M. Tilmes Junior
“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#593
Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
#430
Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
#334J. Vermoelen
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 20/30 -
#55
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
#48
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120/200