Other lots in this auction
-
#216
Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#39Jean Baptiste Joseph Wynantz
Drie zichten op Gent, aquarel op papier. Uit een grote collectie stadsgezichten van Gent. Allen gesigneerd en gedateerd 1819; 1820 & 1829.
Trois vues de Gand, aquarelle sur papier. Partie d’une grande partie de vues de Gand. Tous signés et datés 1819 ; 1820 & 1829.No longer availableDim. 17 x 25 cm, 25 x 38 cm & 25 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#45
Een fijn gebeeldhouwde Corpus Christi. Frankrijk, XVIIde eeuw. Sporen van oorspronkelijke polychromie, ledematen ontbreken. Herkomst: antiquair Herpels, Kortrijk 1980.
Un Corpus Christi finement sculpté. France, XVIIe siècle. Traces de polychromie d'origine, il manque des membres. Origine : antiquaire Herpels, Courtrai 1980.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/80 -
#99Hergé
Les Aventures de Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, Gele rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, goed, volledig blok, schutblad losgekomen.
Les Aventures de Tintin. "Leçon 7 Boules de Cristal". Edition couleur de 1948, Dos B2, Dos jaune en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bon bloc complet, la page de garde s'est détachée.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
Trois vases différents en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 29, 10 en 12 cmEstimate: € 100/120 -
#418
Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
Un taureau stylisé en terre vernissée rouge. Années 70.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#245Ivora, Gouda
Een art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:5-30cmEstimate: € 40/60 -
#548
Vier handgemaakte traditionele Javaanse schaduwpoppen. Jogjakarta.
Quatre marionnettes d'ombres traditionnelles javanaises faites à la main. Yogyakarta.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/50 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#43
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#118
Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800/1000