#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#679
Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 60 x 44 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141
#625
Een indische bronzen bel.
Cloche indienne en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
#5
Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
#617
Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
#424
#160
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70