#392
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61
Een lot kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#377
#120
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#294Floris Jespers
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657
Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een eikenhouten meubeltje met een lade en een deur. XIXe eeuw.
Un petit meuble en chêne à un tiroir et une porte. XIXème siècle.No longer availableDim. 112 x 84 x 61 cmEstimate: € 50 / 70 -
#663
Japanse drummer. Bronzen beeld.
#386
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtarmen en met kristallen pendeloques.
#792
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
#687
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
Un lot d’or à fondre jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,59 gEstimate: € 400 / 450