Similar lots by type
-
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#587
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#593
Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100/150 -
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40/50 -
#87Val Saint Lambert
Een coupe op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en met vermelding ‘P.U.’ (pièce unique).
Une coupe sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marquée et au mention 'PU' (pièce unique).No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260/300 -
#674
Een antiek gedeeltelijk glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes wittewijnglazen, vijf rodewijnglazen en twaalf waterglazen. Enkele kleine randschilfers.
Un ensemble partiel de verres anciens en cristal incolore, composé de six verres à vin blanc, cinq verres à vin rouge et douze verres à eau. Quelques petits éclats au bord.No longer availableDim. H:11-13cmEstimate: € 60/70 -
#277Val Saint Lambert
Een coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal vert doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120/200 -
#305
Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan met glazen ijsblokjesrecipiënt.
Pichet en cristal incolore taillé avec récipient à glaçons en verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#58Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand vase cratère en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/120 -
#583
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 22 cm; Ø:28 cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.
Un ensemble de verres en cristal incolore, composé de verres à liqueur (un abîmé), de verres à apéritif, de verres à vin et de coupes à champagne (un abîmé). Complet pour douze personnes.No longer availableDim. H:12-18cmEstimate: € 200/240 -
#321Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er een geslepen kleurloze asbak aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal taillé incolore et mauve. Nous y ajoutons un cendrier incolore taillé. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 7 & 41 cmEstimate: € 60/80 -
#588Daum, France
Een vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35/50 -
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#694Val Saint Lambert
Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.
Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#689
Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.No longer availableDim. H:7-37cmEstimate: € 40/50 -
#333
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#298Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25/35 -
#287Val Saint Lambert
Een karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130/150
Other lots in this auction
-
#190
Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1300/1500 -
#153François Moreau
Een paar goudgepatineerde zamakken siervazen op marmeren sokkels, versierd met ramskoppen met ringen. Gesigneerd.
Une paire de vases décoratifs en zamak patiné or sur socles en marbre, à décor de têtes de béliers avec anneaux. Signé.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 200/300 -
#404
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#108Le Printemps - Chantilly
Een Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50/70 -
#441Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met Japanse decors. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux vases différents en porcelaine à décors japonisants. Marqué en bas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120/160 -
#495Noveroy, France
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
Un tapis en laine du Caucase noué à la main.No longer availableDim. 356 x186cmEstimate: € 80/120 -
#231
Een albasten schouwpendule, versierd met gesculpteerde bloemetjes. Werkende staat.
Une pendule en albâtre, décorée de fleurs sculptées. Condition de marche.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#89
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200