Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.

Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.

Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2510160183.
Category: Aardewerk.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #34

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.

    Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.

    Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #77

    Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.

    Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #323
    Gilliot et Cie.

    Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.

    Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #479

    Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #443

    Twee dekselvazen en een een balustervaas van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Deux vases couverts et un vase balustre en faïence bleue et blanche de Delft.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #531
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #157

    Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.

    Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #414

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.

    Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #67

    Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.

    Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637
    Sarreguemines

    Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.

    Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #163

    Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.

    Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #447

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.

    Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.

    Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #543

    Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.

    Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #80
    Alfred Richard

    “Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.

    “Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #438

    Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.

    Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.

    Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #360

    Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #254
    Alexandre Louis Lion
    Period: 1823 - 1852

    “Het reveille”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd.

    “Le réveille”. Huile sur panneau en acajou. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #701

    Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.

    Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #68
    Politoys

    Een lot van vier modelautootjes: - Alfa Romeo Guilia 1600 - Jensen Coupé Vignale - Lamborghini 350 GT - Alfa Romeo 2600-SZ

    Quatre voitures miniatures: - Alfa Romeo Guilia 1600 - Jensen Coupé Vignale - Lamborghini 350 GT - Alfa Romeo 2600-SZ
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #753

    Een lot van 50 strips, waaronder Lucky Luke, De Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen, ...

    Lot de 50 albums de bandes dessinées, e.a. Lucky Luke, Marsupilami, De Krobbels, Robbedoes, Guus Slim, Guust Flater, De Blauwbloezen,...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #561

    Een schaaltje van roestkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #520
    Claudio Maldonado Lazo

    Een halssnoer van zilver bezet met hanger van z.g. vegetaal ivoor.

    Collier en argent et son pendentif en ivoire végétal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #503

    Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.

    Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #55

    Drie verschillende zilveren dasspelden met fantasiestenen, 925 en 835 ‰.

    Trois épingles de cravate en argent 925‰ et 835‰ serties de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 20,65 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #279

    “Jagende putti”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt met kleine brandplek en in originele kader.

    “Putti à la chasse”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilé avec petite brûlure. Dans le cadre d’origine.
    No longer available
    Dim. 95 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #100

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en tien parels.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de dix perles.
    No longer available
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #390

    Een naaitafeltje van gefineerd mahoniehout met spiegel binnenin het klapblad. XIXde eeuw.

    Table à ouvrage en placage d’acajou avec miroir abattant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More