Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.

Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2603190703.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #703
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #328

    Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.

    Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm met kap
    Estimate: € 40 / 50
  • #415
    Borin

    “Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #690
    Demcey

    “Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #867
    Daum, Nacy, France

    Een karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #316

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #182
    Hilaire Bals
    Period: °1940

    “Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #562

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.

    ”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #685
    Frances Tysoe Smith
    Period: 1853 - 1927

    “A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #481

    Een Zwitserse koekoeksklok in de vorm van een chalet.

    Un coucou suisse en forme de chalet.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #694
    René Carpiaut

    “Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More