#721Een hoofd van meerkleurig glaspasta.
#8Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
#308Een vaas van groen glaspasta.
Un vase en pâte à verre verte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65
#102“Portret van een jonge vrouw met juwelen”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Portrait de jeune femme aux bijoux”. Huile sur toile. +- 1800. Retoilée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#137Een sterling zilveren melkkannetje. Gemerkt.
#348Drie stuks memorabilia m.b.t. Koning Albert I en W.O. I.
#746Een handgeknoopte wollen loper.
#222Harold Webb“Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#83Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#457Chromen hanglamp. Jaren zeventig.
#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
#163Een paar atlanten van pijpaarde als schoorsteenmantelversiering.
#232Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
Commode ouvrant à quatre tiroirs en accolade. Style Régence.No longer availableDim. 85 x 115 x 54 cmEstimate: € 120 / 200