Similar lots by type
-
#347
Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 45 -
#565
Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30 / 45 -
#257
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#323Rosenthal
Een glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.
Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 45
Other lots in this auction
-
#225
Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.
Deux bracelets africains en ivoire.No longer availableDim. Ø: 8, 9 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#402
“Schommelend paar” en “Aperitief in de tuin”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Couple à la balançoire et Apéritif dans le jardin. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 12,5 x 10 (x 2)Estimate: € 300 / 400 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#273
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'une fille passant la tête à travers le menu. Volkstedt-Rudolstadt, fin du XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#370Val Saint Lambert
Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un saphir de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#483
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255
Een 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.
Un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#559Jef Clerens
“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#166Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
Een heren- en een vrouwenbuste van groengepatineerd terracotta. Beide gesigneerd achteraan.
Un buste d'homme et de femme en terre cuite patinée verte. Tous deux signés au dos.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#383
Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Villeroy & Boch, Bonn
Een driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30 / 40