Similar lots by type
-
#257Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75 / 100 -
#323RosenthalEen glazen designschaal met gekleurd dambordpatroon. Gemerkt. Zeer kleine schilfer aan twee hoekjes.
Un bol en verre design avec un motif en damier coloré. Marqué. Très petit éclat aux deux coins.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#565Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?
Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?No longer availableDim. h: 25 & 26 cmEstimate: € 30 / 45 -
#347Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 45
Other lots in this auction
-
#265Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#597Een houten dienblaadje op vouwpoot.
Un plateau en bois sur pied pliant.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Een schouwklok van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag van wijnranken. Met sleuteltje.
Pendule de cheminée en marbre rouge, décorée de garnitures en bronze doré de vignes. Avec clé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Een oud grendelgeweer.
Un vieux fusil à verrou.No longer availableDim. l: 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350 / 450 -
#133Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus en porcelaine et biscuit. La première une paire de vases en forme de bouteille avec des bords rocaille (dégât à un bord supérieur), l'autre une paire de tambourins ronds avec des guirlandes florales peintes multicolores (verso daté du 19 avril 1892). Vers 1900.No longer availableDim. Ø 12,5 en H. 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#583Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#406ArdebillEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 280 x 210 cmEstimate: € 350 / 450 -
#338Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595Een Engels krantenbakje van notenhout. Met een lade. Regency-stijl.
Un porte-journaux anglais en noyer. Avec un tiroir. Style Régence.No longer availableDim. H:53cmEstimate: € 30 / 40 -
#582“Venetië.” Ingekleurde foto.
Venise. Photo colorisée.No longer availableDim. 22,5 x 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#55Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 400 / 500




