Similar lots by type
-
#746Een paar fauteuils van gebeeldhouwd mahoniehout, bekleed met beige fluweel. Louis-Philippe.
Paire de fauteuils en acajou sculpté recouverts de velours beige. Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#12Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#238Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre polychrome dans le style de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 75 -
#412Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.
Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#361Een lot glaswerk, bestaande uit twee kleurloze vazen, waarvan één met vergulde stippen en een bolle vaas van zwart glas met een grijs decor.
Lot de verres comprenant deux vases incolores dont un aux pointes dorées et un vase sphérique en verre noir à décor gris.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan.
No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382Een karaf en zes glazen van Boheems glas, versierd met een handgeschilderd decor van personages. (1letsel).
Carafe et six verres en verre de Bohème décorés de personnages peints à la main. Un dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#372Een likeurstel met een karaf en zes glazen op voet. Gesatineerd glas versierd met zilverdraad en bladzilver.
Garniture à liqueur comprenant une carafe et six verres sur pied. Verre satiné décoré de fil d’argent et de feuilles d’argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#707Een paar glazen dekselvazen met een decor van druivenranken.
Paire de vases couverts en verre à décor de vignes.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Mont Joye - Legras & Cie.Een siervaas van blauwgroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre bleu-vert à décor à l’eau forte, peint à la main et émaillé de fleurs. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 250 / 350 -
#333Twee verschillende vazen van groen glas, versierd met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Deux vases en verre vert décorés à la main. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417Lot kristal, bestaande uit een kratervaasje, geslepen en in de massa groen gekleurd (schilfers) en een vaasje van kleurloos kristal, beide gemerkt Val Saint-Lambert. Evenals een paar kleurloze kandelaartjes van kristal, gemerkt Villeroy & Boch.
Lot de cristaux comprenant un vase cratère, taillé et coloré vert dans la masse (éclats) et un vase en cristal incolore, les deux avec marque Val Saint-Lambert. Ainsi qu’une paire de candélabres incolores en cristal avec la marque de Villeroy & Boch.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#413Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#503Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.
Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40 / 50 -
#731Ceremoniële staf van gebeeldhouwd hout met dierenfiguren. Nieuw-Guinea.
Bâton cérémoniel en bois sculpté aux figures animales. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#357Koetslamp van koper en plaatijzer.
Lampe de calèche en cuivre et tôle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#295DelvauxEen handtas met bijbehorende portefeuille van rood leder.
Sac à main et portefeuille assortie en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#168Een siervaas van meerkleurig porselein met een decor van Romeinse figuren op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine polychrome à décor de personnages classiques sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#137Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.
Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#416Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649F. Simon“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#144“Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120

