Similar lots by type
-
#3Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#667Daum, NancyEen glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#287Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#295“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#121Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#805Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300 / 400 -
#505Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#413Val saint LambertEen Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#829Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.
Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.No longer availableDim. l: 62; h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#651Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#323Muller Frères, Luneville.Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688Modern kunstwerk in glas.
Oeuvre d’art moderne en verre.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 65 / 80 -
#385Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.
Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#317Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#283“Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.
”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een tweeledige eikenhouten buffetkast met twee maal twee paneeldeuren.
Un buffet en deux parties en chêne avec deux x deux portes panneaux.No longer availableDim. 174 x 150 x 65 cmEstimate: € 100 / 180 -
#783Een gevarieerd lot metaal, bestaande uit een hondje en een kever van gietijzer, drie bronzen trofeeën, een vogeltje en enkele tinnen voorwerpen.
Un lot d’objets en métal argenté, comprenant un petit chien et un scarabée en fonte, trois trophées en bronze, un petit oiseau en étain et quelques autres objets en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#570Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#50Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.
Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.No longer availableDim. bruto 7 gEstimate: € 100 / 150 -
#502Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Vrouw met de krant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme avec un journal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#188Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#26Een ovaal salontafeltje van gefineerd mahoniehout.
Une table de salon en bois de placage acajou.No longer availableDim. b: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
Une console avec un miroir, style Régence.No longer availableDim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)Estimate: € 200 / 240 -
#174Period: 1808 - 1879“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#526Hollands sterkabinet van gefineerd notenhout. XVIIIde eeuw. Letsels en slijtage.
Un cabinet hollandais en bois de placage de noyer. XVIIIième siècle. Dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 500 / 1000

