Other lots in this auction
-
#396Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde.
Une robe en soie persane nouée à la main.No longer availableDim. 151 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325Klein houten beeldje van een staande Boeddha op een gestileerde dubbele lotus. Sri Lanka.
Petite statue en bois d'un Bouddha debout sur un double lotus stylisé. Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.
Un buste de Cléopâtre en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Paul WantePeriod: 1905 - 1981“De muziekles”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
La leçon de musique. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#405Houten voorouderbeeld. Sumatra. Op een voetstuk gemonteerd samen met een koppel van gebeeldhouwd been. Zelfde oorsprong.
Statue d'ancêtre en bois. Sumatra. Montée sur un piédestal avec quelques os sculptés. Même origine.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 240 / 280 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#589Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.
Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#312Een reeks van vijf en van zes oude gravures met portretten van hoogwaardigheidsbekleders.
Une série de cinq et de six gravures anciennes avec des portraits de dignitaires.No longer availableDim. 17 x 11,5 cmEstimate: € 55 / 80 -
#54H. Arren“Moeder en Kind naar Roberto Ferruzzi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère et enfant d'après Roberto Ferruzzi. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59A. Daens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 63 x 36 cmEstimate: € 60 / 100


