Other lots by Murano
Similar lots by type
-
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
Un lot de sept pots à pharmacie en verre brun, tailles différentes.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#377Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#371Vijf oude bolvormige glazen kappen.
Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.No longer availableDim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#708Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#742Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70 / 80 -
#779Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#402Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#392Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.
Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#480Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435Een art deco vaas van glas. Barst.
Un vase Art Déco en verre. Fissure.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#243Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#757Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.
Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#394Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#724Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#693Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
Un vase en verre italien, vert olive.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 70 -
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#159J. Ramos“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#669Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
Pot ancien en faïence. Deux fissures.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#499Twee fazanten van verzilverd metaal.
Deux faisans en métal argenté.No longer availableDim. 26 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#304Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#703Een lot van drie oude camera’s, periode 1912 - 1955:- Goerz Taro Tenax met tas en plaathouder.- Talbot, Berlijn. Met tas- Kodak Brownie SIX-20.Allen in werkende toestand en de balgen in goede staat.
Un lot de trois anciennes caméras, période 1912 - 1955:Goerz Taro tenax avec sac et porte-disques.Talbot, Berlin. Avec sac.Kodak brownie SIX-20.Toutes en état de marche, XXX en bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#79“Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrameerd ‘HS’.
”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 260 / 280 -
#550Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableDim. h: 45 cm l: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#746Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239“Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.
”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 100 / 120

