Other lots by Murano
Similar lots by type
-
#399
Een lot drie glazen van kleurloos glas met geslepen decors. We voegen er een vierde glas aan toe ter gelegenheid van de wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1894.
Un lot de trois verres en verre incolore au décor taillé. Nous ajoutons un quatrième verre en relation avec l’exposition mondiale de 1894 à Anvers.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#742
Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70/80 -
#384
Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
Un lot de sept pots à pharmacie en verre brun, tailles différentes.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#693
Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
Un vase en verre italien, vert olive.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/70 -
#394
Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#371
Vijf oude bolvormige glazen kappen.
Cinq abat-jour sphériques en verre gravé anciens.No longer availableDim. h: 21 cm Ø (opening): 8 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/70 -
#392
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#724
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#377
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#243
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#779
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#708
Een vaas van Muranoglas in verschillende kleuren en met bloemen.
Un vase en verre Murano de différentes couleurs et fleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/60 -
#480
Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een art deco vaas van glas. Barst.
Un vase Art Déco en verre. Fissure.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 20/30 -
#757
Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.
Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 55/65 -
#28
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#771
Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.
Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#402
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#463
Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#575
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#554
“Indonesisch dorp”. Gouache op textiel. Draagt een handtekening: Sobrat. Bali.
”Village, Indonésie”. Gouache sur textile. Porte la signature: Sobrat. Bali.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#355
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#528
Afrikaans ritueel slagwapen.
Hache rituelle africaine.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#349Hans Bellmer
“Personages”. Litho. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée ‘H.C.’ hors planche.No longer availableDim. 32 x 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.No longer availableDim. ± 22 x 18 cmEstimate: € 50/60 -
#640
Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.
Râtelier à cartes hexagonal tournant, en bois.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 80/100 -
#665
Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/50 -
#129Jacobs
“Wasvrouw in de Vlaaikensgang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Laveuse de linge, Vlaaikensgang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260/280