Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

Un vase en verre de Murano multicolore.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2405220398.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #398
Estimate: € 55 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #428

    Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.

    Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #335

    Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.

    Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #631

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.

    Un vase de verre multicolore et irisé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #621

    Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #648

    Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien blanc et gris.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #647

    Een paar glazen stolpjes.

    Une paire de cloches en verre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #411

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661
    Daum, Nancy

    Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.

    Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. 8 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #672

    Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.

    Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68
    E. Constantin

    Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.

    Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #401

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #367

    Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #408

    Een vaas van paars en wit Italiaans glas.

    Un vase en verre italien violet et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #531
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.

    Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #132
    Jano Sokol
    Period: 1909-1983

    “In stoet met het vee naar de kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    "En procession avec le bétail à l'église". Huile sur toile. Signée et datée 1968.
    No longer available
    Dim. 50 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #555

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm Ø: 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #97
    Val Saint Lambert

    Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #487

    “Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.

    "Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.

    Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.
    No longer available
    Dim. H: 11-19cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #381

    Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.

    Deux paires de vases balustres cloisonnés sur laiton. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.

    Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #144
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Geanimeerde dorpsstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Rue de village animée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #399

    Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.

    Lot de trois appliques vintage en cuivre et laiton.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #397

    Een paar porseleinen borden met Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en porcelaine à décor Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een mondgeblazen en met de tang bewerkt Italiaans glazen sierstuk met afneembare mandjes.

    Une pièce décorative en verre italien soufflé à la bouche et xtravaillée à la pince avec des paniers amovibles.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649
    Nicole Halsberghe

    “Bloemenstilleven”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1988 en met opdracht buiten de plaat.

    "Nature morte florale". Une lithographie. Signée, datée 1988 et dédicacée hors planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 40 cm
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More