Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

Un vase en verre de Murano multicolore.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2004210063.
Category: Glaswerk.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 65 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Een limonadekannetje en zes bijpassende glaasjes van blauw glas.

    Un pichet de limonade et six verres en verre bleu qui l'accompagnent.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #131

    Een siervaas van oranje glas in een smeedijzeren montuur.

    Un vase décoratif en verre orange dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #421

    Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.

    Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #313

    Een art deco vaas van mauve glas.

    Un vase art déco en verre mauve.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #281

    Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.

    Un vase ovoïde en verre bleu. Années 1950.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #388

    Een meerkleurig glazen designvaas.

    Un vase design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #609

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #369
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Een paar achterglasschilderingen met bloemenstillevens. Beide gesigneerd. Eén kaderjte beschadigd.

    Une paire d’églomisés avec des natures mortes florales. Tous deux signés. Un cadre endommagé.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #470
    Legras

    Een glazen vaasje met geëtst decor met zicht op Venetië. Gesigneerd. Lichte randschade.

    Un vase en verre à décor gravé avec vue sur Venise. Signé. Léger dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #91
    Daum, Nancy

    Een lang gerekt meerkleurig glazen vaasje. Gemerkt en met Lotharings kruis.

    Un vase allongé en verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #622

    Een glazen karaf met vergulde en meerkleurige motieven. Met zes bijpassende glaasjes en een soortgelijk kleiner karafje.

    Une carafe en verre avec des motifs dorés et multicolores. Avec six verres d'accompagnement et une carafe plus petite similaire.
    No longer available
    Dim. h: 13, 21 & 43 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #689

    Een paar rood glazen designvaasjes.

    Une paire de vases design en verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405
    Koen Vanderstukken

    Een gekleurd glazen designvaasje. Zonder signatuur.

    Un vase design en verre coloré. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #375
    Doyen

    Een gekleurde glazen vaas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #355
    Val St. Lambert

    Een vaasje van blauw glas, bekleed met opengewerkt koperen montuur met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt. Haarscheur in het glas binnenin.

    Un petit vase en verre bleu, recouvert de montures en cuivre ajourées représentant des oiseaux et des fleurs. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #624

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #342
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Op voet. Gemerkt met sticker.

    Un vase décoratif en cristal incolore et vert taillé. Sur pied. Marqué avec un autocollant.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een yawl. Gemonogrammeerd. Beschadiging aan de mast.

    Un modèle fait à la main d'un yawl. Monogrammé. Dommages au mât.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234
    Schuermans

    “Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue sur la plage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Een sober grenen schrijftafeltje met twee laden en met drie stoelen met gecanneerde zit.

    Une table à écrire en pin sobre avec deux tiroirs et trois chaises à assise cannelée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307

    Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.

    Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #520

    Een notenhouten tweedeursvitrine.

    Une vitrine en noyer à deux portes.
    No longer available
    Dim. 195 x 100 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #620
    Val St. lambert

    Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.

    Un grand vase en cristal incolore et bleu taillé. Marqué en bas. Très léger dommage sur les bords.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #332

    Een vaas van geslepen kristal.

    Un vase de cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #477

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paarden in een landschap. Naar famille rose voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chevaux dans un paysage. Après exemple famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een rijkelijk uitgewerkt eikenhouten buffet in renaissancestijl met twee paneeldeuren, twee laden en een opzet met zuiltjes, over het geheel versierd met uitgestoken motieven, zwartgelakte lijstjes en roze marmeren plaquettes. Mooi XIXde eeuws exemplaar.

    Un buffet en chêne de style Renaissance richement élaboré avec deux portes à panneaux, deux tiroirs et le dessus à colonnes, le tout décoré de motifs sculptés, cadres laqués noirs et plaques de marbre rose.
    No longer available
    Dim. 182 x 153 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #22
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.

    Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.
    No longer available
    Dim. 37 x 3&,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More