Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioredecor.

Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.
Dim. h: 33 cm
SKU: 2504170698.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #698
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #799

    Een art deco vaas van purper Booms glas.

    Un vase art deco en verre de Boom.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93
    Lalique, France

    “Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.

    “Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27, 26 & 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #583

    Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

    Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #703

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #63

    Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.

    Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #209

    Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.

    Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #67

    “Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.

    “Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #22

    Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.

    Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een halssnoer en een broche van koraal. We voegen er een art deco hanger van zilver bezet met markasiet en agaat aan toe.

    Collier et broche en corail. Ainsi qu’un pendentif art déco en argent serti de marcasite et d’agate.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #319

    “Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Portrait de jeune homme”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249

    Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.

    Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189
    Paul Dubois
    Period: 1827 - 1905

    “De roepende waterdrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le porteur d’eau crieur”. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #199
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.

    “Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 57 x 98 cm
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #784

    Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.

    Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #675

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe à deux portes, un tiroir en doucine et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 147 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #597
    Stanislas Warnie
    Period: 1879 - 1958

    “Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More