Similar lots by type
-
#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#443Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#447Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 60 -
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#718Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22 / 26 -
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#764Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.No longer availableDim. 31 x 20,5Estimate: € 26 / 30
Other lots in this auction
-
#645Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Een gesculpteerde slagtand als blaasinstrument.
Une défense sculptée en instrument à vent.No longer availableDim. l:68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#390Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
Deux alliances et une bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,48 gEstimate: € 250 / 300 -
#452“La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.
”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#731Een kleine wandconsole van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door een moriaan.
Une petite console murale en plastique à patine dorée, porté par un Maure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180 / 220 -
#677Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#657Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.
Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 260 x 390 cmEstimate: € 200 / 300 -
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#646Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
Un gobelin du XIXème siècle.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 250 / 350

