#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#77
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#443
Een lot van vier antieke glazen apothekerspotjes. Met drie extra stoppen.
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#98Val St. Lambert
#487Ritzenhoff
#367
Een paar vazen van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor.
#453
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60
#399
Plat en faïence polychrome décoré d’une étoile. France, XVIIIe siècle. Un éclat.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#802Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 38 x 49 & 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#438Val St. Lambert
#285
Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#26
Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#42Wolfers
Suite de 12 porte-couteaux en argent massif avec décor Louis XV. Avec poinçon d’orfèvre et 800‰.No longer availableDim. L. 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#167Hermès Paris
Een groen lederen agendacover met inhoud. In origineel doosje.
#126
Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#306
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
#404
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200