Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.
Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.

Een vaas van polychroom Chinees porselein met een decor van spelende kinderen.

Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant.
Dim. h 39 cm
SKU: 0702170607.
Category: Porselein.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #607
Estimate: € 400 / 440
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #603

    Een paar vazen in blauw en wit Chinees porselein met personages en landschapsdecor.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #593

    Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #623

    Een Chinees porseleinen theepot met metaalbeslag.

    Théière en porcelaine de Chine au montures en métal.
    No longer available
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #637

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 80
  • #611

    Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #652

    Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.

    Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641

    Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #633

    Een kruik van polychroom Chinees porselein met drakendecor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor polychrome de dragons.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #588

    Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.

    Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.
    No longer available
    Dim. h 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #631

    Een kruik van blauw en wit Chinees porselein met paradijsvogels in het decor.

    Cruche en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #799

    Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.

    Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #617

    Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #627

    Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #187
    Henry Perkings & Sons

    Een Engelse wandelstok met zilveren handvat.

    Canne anglaise à manche en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een rookkwarts.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants de taille ancienne et de quartz fumé.
    No longer available
    Dim. 6;98 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #566

    Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.

    Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van uitrustingen op de ene en vogels en pioenen op de andere. Einde XIXe eeuw.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes et d’oiseaux et de pivoines. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #272

    Een ingelijste strook zijde met bloemenmotief. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Bordure de soie encadrée à décor de fleurs. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #126
    Tabriz

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.

    Tapis d’Orient en laine, coton et soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 167 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #727

    Een schaaltje van albast met vijf eieren van diverse mineralen.

    Petit plat en albâtre contenant cinq oeufs en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #726

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #759
    Jef Wauters

    “De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.
    No longer available
    Dim. 26, 5 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.

    Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More