Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2903220133.
Category: Kristal.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #133
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #685
    Val Saint Lambert

    Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.

    Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.
    No longer available
    Dim. H: 5-10cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe “Parisiana” van rood en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe en cristal taillé rouge et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #687
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #341
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.

    Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337
    Val Saint Lambert

    Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.

    Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #351
    Val Saint Lambert

    Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.

    Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.
    No longer available
    Dim. H: 5-18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal op messingen voet. Gemerkt met sticker.

    Vase en cristal taillé incolore sur une base en laiton. Marqué d'un autocollant.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #7
    Val Saint Lambert

    Een blauw en paars vaasje van gegoten kristal.

    Un vase bleu et violet en cristal coulé.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #362
    Daum, France

    Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.

    Un canard et un écureuil de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 19 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #527

    Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.

    Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 19, 32 & 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684

    Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).

    Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #690

    Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.

    Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #348

    Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.

    Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #588

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #672
    Val Saint-Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #533

    Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.

    Lot de six carafes en cristal coloré.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.
    No longer available
    Dim. h: 40,5 & 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.

    Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 13, 34 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689
    Val Saint-Lambert

    Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.

    Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 3-23cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #331

    Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.

    Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #137
    Val Saint Lambert.

    Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø: 27 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #41

    Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198

    Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.

    Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #692

    Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.

    Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.
    No longer available
    Dim. Fluiten: 45cm Emmer: 20cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #512

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #668

    “Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.

    « De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #295

    Een porseleinen jardinière met diepblauwe sèvres achtergrond en handgeschilderde gouden accenten.

    Une jardinière en porcelaine avec un fond de Sèvres bleu profond et des accents d'or peints à la main.
    No longer available
    Dim. 20 cm x 46 cm x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #165

    Een rendiergewei.

    Un bois de renne.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #635

    Een piëdestal van bruingepatineerd kunststof, gedragen door een jongeman.

    Un socle en plastique patiné marron, porté par un jeune homme.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #249

    Een glas-in-loodraam.

    Un vitrail.
    No longer available
    Dim. 55 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een art-nouveau schaal van verzilverd koper.

    Un bol Art Nouveau en cuivre argenté.
    No longer available
    Dim. 41 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #610

    Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,56 ct FVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 4,06 g
    Estimate: € 1150 / 1250
  • #43

    “Versace, l’Homme.” Een grote parfumfles.

    "Versace, l'Homme." Un grand flacon factice de parfum.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #297

    Een paar antieke verguld bronzen slangdraakvormige meubelornamenten. We voegen er een kandelaar aan toe.

    Une paire d'ornements de meubles anciens en bronze doré en forme de dragon serpent. Nous y ajoutons un chandelier.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Richard Aurili
    Period: 1834 - 1914

    “Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    "Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More