Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2409190371.
Category: Kristal.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 60 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #739
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #794
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #398
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #387
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm (z.k.)
    Estimate: € 80 / 100

Similar lots by type

  • #854

    Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.

    Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #71

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #799
    Wittwer

    Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.

    Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #443

    Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.

    Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #744

    Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.

    Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #857

    Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.

    Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #261

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #863

    Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #357

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.

    Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #839

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.

    Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #469

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #57

    Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.

    Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #754

    Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.

    Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #734

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #474

    Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.

    Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #316

    Een eikenhouten ééndeursgarderobe.

    Une garde-robe en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. 203 x 74 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    “Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.

    ”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 228 x 560 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #454

    Een polychroom kunststoffen ei. Omstreeks 1930.

    Un oeuf en plastique polychrome. +- 1930.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #2

    “Damesportret met kanten kraag”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw. Letsels aan doek en lijst.

    ”Portrait de dame, col en dentelle”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle. Dégâts à la toile et au cadre.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #816

    Een Chinees wollen karpetje.

    Une carpette de Chine en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 161 x 77 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #642
    Grindley, England

    Een aardewerken servies, bestaande uit een grote en twee kleinere terrines, 36 platte borden, 12 diepe borden, 9 kleine borden, 2 sauskommen, een slakom, 2 kleine schaaltjes en 5 schotels. Gemerkt.

    Un service de table en faïence, comprenant deux grandes et deux petites terrines, 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 9 petites assiettes, 2 saucières, un plat à salade, 2 petits plats et 5 grands plats. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #875

    “Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.

    ”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 38 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #683

    Een paar lampen van kunststof en verchroomd metaal in art decostijl.

    Une paire de lampes en plastique et métal chromé, style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.

    Une table à rayures sur les pieds et deux abattants.
    No longer available
    Dim. 72,5 cm Ø 97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #100

    Een bundel met 21 boekjes met telkens 25 vellen 23 karaats bladgoud van 85 x 93 mm.

    Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More