Similar lots by type
-
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#341
Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
Vase art déco en porcelaine de Limoges. Marque K5.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55/65 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300 -
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/240 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#741
Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.
Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/140 -
#750
Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hout met roze marmeren blad. In twee niveaus.
Deux socles chinois en bois sculpté et noirci avec tablette en marbre rose. A deux niveaux.No longer availableDim. h: 34 & 46 cmEstimate: € 250/350 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Een achthoekige Chinese sokkel van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout met een roze marmeren sokkel.
Socle chinois octogonal en bois dur sculpté et noirci avec tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/250 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.
Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#693
Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.
Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40/50 -
#730
Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hardhout met roze marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/300 -
#764
Een reeks van twaalf oude espressokopjes met ondertasjes met bedrukking van Rombouts. We voegen er een koffiekan van Melitta aan toe.
Suite de douze tasses à moka anciennes et leurs soucoupes à l’impression de Rombouts. Nous ajoutons une cafetière de Melitta.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400/450 -
#778
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50/80 -
#756
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met rond marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100/120 -
#480
Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#195Onso
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge uit de jaren ‘50 met 18 karaats geel gouden slavenarmband.
Montre de dame en or jaune 18 ct des années 50 avec bracelet d’esclave en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,50 gEstimate: € 700/800 -
#396
Vergulde spiegel met console.
Miroir doré avec console.No longer availableDim. 140 x 68/84 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct. G/H.No longer availableDim. 18,17 gEstimate: € 900/1000 -
#243
Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#118
Russische icoon met Christus Pantocrator, omgeven door talrijke heiligen, Maria en de aartsengelen Michael en Gabriël. XIXe eeuw. Enige slijtage aan de beschildering.
Icône russe représentant Le Christ Pantocrator, entouré de nombreux saints, de Marie et des archanges Michel et Gabriel. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 53,5 x 43,5 cmEstimate: € 400/600 -
#395
Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200/300 -
#799
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180/220 -
#158
Russisch icoon met Chistus Pantocrator. XIXde eeuw. Randschade.
Icône russe représentant le Christ Pantocrator. XIXe siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 150/200 -
#774
Vergulde koperen hall-lantaarn met geslepen glazen coupe.
Lanterne de vestibule en cuivre doré avec coupe en verre taillé.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 60/100 -
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#220Baume & Mercier Geneve
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 750/900 -
#216
Een zware eikenhouten koffer met cassettes.
Grand coffre en chêne aux cassettes.No longer availableDim. 86 x 185 x 65 cmEstimate: € 300/400