Other lots by Boch Frères Keramis
#548
Een Art-Deco asbak in zwart marmer met daarop een beeldje van een bronzen hond.
#438
Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een bronzen beeld van een naakte dame , niet gesigneerd .
A bronze statue of a naked lady, not signed.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120/200 -
#408
Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
A blue and white porcelain Chinese vase. Decor with peacock.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80/120 -
#35
Een milieu de table op verzilverde voet.
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#342
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#430
#561
Een paar Chinees porseleinen sang de boeuf vazen.
#680
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5/100