Similar lots by type
-
#773
Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#273
Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35/45 -
#777
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#248
Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#728
Een pique-fleurs van gesatineerd glas met classicistische damesfiguren in reliëf.
Un pique-fleurs en verre, figures de dames dans le décor en relief.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 60/80 -
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#339
Een lotelingenstok van blauw Italiaans glas met een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne blanche superposée, torsadée. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 40/50 -
#16
Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
Un plat à tarte sur pied en verre satiné, décor de fruits.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 20/24 -
#379
Een geribde karaf van geblazen glas met een eendenbekmontuur van verzilverd metaal in art nouveaustijl. Binnenin met stop. XIXe eeuw.
Une carafe en verre soufflé avec monture de col canard dans le style art nouveau. Avec bouchon intérieur. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35/45 -
#384
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20/30 -
#329
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en zwarte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes bleues et noires superposées, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 35/45 -
#131
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en blauwe lijnen binnenin op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrits en verre italien avec des lignes rouges et bleues sur fond doré. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 50/60 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een Italiaanse lotelingenstok van getorst groen en wit glas. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre torsadé vert et blanc. Vers 1900.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#747
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#793
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#287
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#263
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35/45 -
#294
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35/45 -
#788
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.
Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#319
Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#279
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35/45 -
#304
Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#735
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#391
“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#284
“Stilleven met kolen en kreeft”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw.
”Nature morte aux choux et homard”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#13Quimper
“Een art deco sierschotel van meerkleurig aardewerk.
Un plat décoratif Art Déco en faïence polychrome.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 22/24 -
#504
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100 -
#358
Een grote en vier kleinere visschotels van meerkleurig aardewerk. Spaans werk.
Un grand et quatre petits plats à poisson en faïence polychrome. Travail espagnol.No longer availableDim. Ø 45 cm Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#179
Porseleinen plaquette met handgeschilderde afbeelding van een bewening aan het kruis.
Une plaquette en porcelaine représentant des pleurants peints à la main.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#498
Een porseleinen vaas met afbeeldingen van krijgers.
Un vase en porcelaine avec une représentation de guerriers.No longer availableDim. h.27 cmEstimate: € 120/140 -
#513
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#711
Een paar boekensteunen in speksteen.
Une paire de serre-livres en pierre de lard.No longer availableDim. h.13 cmEstimate: € 40/60 -
#637
Een vaas van Chinees porselein in ‘Yenyen-vorm’, over het geheel versierd met geluksvoorwerpen. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine de forme ‘Yenyen’, recouvert de motifs auspicieux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/180