Other lots by Daum, Nancy
Similar lots by type
-
#611
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met geslepen pegels.
Petit lustre en cristal à cinq lumières décoré de cônes taillées.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#215Betjemann’s, London
Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#402
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie vaasjes, een schaaltje, twee glazen, een grote schaal op voet, een kannetje en een coupe.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant trois petits vases, une coupelle, deux verres, un grand plat sur pied, une verseuse et une coupe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#305Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 35/55 -
#377
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa. We voegen er een kleurloze glazen vaas, versierd met roze en gesatineerde roosjes.
Un vase en cristal de Bohème, bleu dans la masse. Nous ajoutons un vase en verre incolore avec décoration de petites roses satinées.No longer availableDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#367Val St. Lambert
Een vaas en een drageoir van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt, genummerd op 75 stuks en gesigneerd “Xavier Crespo”. Met certificaten.
Un vase et un drageoir en cristal taillé incolore. Tout deux portent une marque et sont numérotés sur 75 pièces et portent la signature “Xavier Crespo”. Avec certificats.No longer availableDim. h: 22 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#381
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#441
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe en een mauve geslepen vaas en een geblazen vaas van Didier Sabo.
Un lot d’objets en cristal comprenant un vase en cristal taillé mauve et un vase soufflé par Didier Sabo.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#757Val St. Lambert
Een bonbonnière, een asbak, een glas en een karaf van geslepen kleurloos en roze kristal. Allen gemerkt, de bonbonnière genummerd.
Une bonbonnière, un cendrier, un verre et une carafe en cristal incolore et rose taillé. Portent une marque, la bonbonnière est également numérotée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#371Val St. Lambert
Een drageoir en een coupe op voet van geslepen kristal, resp. mauve en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt.
Un drageoir et une coupe sur pied en cristal taillé, de couleur mauve et verte dans la masse. Le premier porte une marque.No longer availableDim. h: 25 & 22 cmEstimate: € 80/120 -
#113
Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/150 -
#758Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal incolore et vert taillé. marque en dessous et avec une étiquette.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#827V. D.
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#705
Driedelig garnituur van geslepen rood Boheems kristal.
Une garniture en cristal de Bohème taillé rouge.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/240 -
#423Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#768Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen kleurloos en roze kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et rose. Marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#382
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#327
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ sterling zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 90/140 -
#394Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, tien longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six verres à schnaps, dix verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#778Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een drageoir en een blauw vaasje. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal taillé, comprenant un cendrier vert, un drageoir, et un petit vase bleu. Portent une marque.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#535
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#124P. Bayart
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee herstellingen.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Deux restaurations ont été effectuées.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#469Guido EeckhardtPeriod: °1944
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd op verso.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#96
Oosters tapijt. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient. Noué à la main.No longer availableDim. 310 x 215cmEstimate: € 200/300 -
#375
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#659
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une série de quatre fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#84Victor Schepens
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
“Paysage forestier.” Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600/800 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale peervormige saffier van ± 1,28 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de forme poire de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1600/1800 -
#286
Een sobere eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade.
Un buffet sobre en chêne à deux portes panneau et un tiroir.No longer availableDim. 120 x 130 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100