Other lots by Val St. Lambert
-
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, couleur brun fumé dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30
Similar lots by type
-
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#794Val St Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé et une carafe art déco. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#297
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#357
Een lot geslepen kleurloos Boheems kristal, bestaande uit een driedelig toiletstelletje en een vaasje op voet. We voegen er een asbak van Val St. Lambert, groen gekleurd in de massa aan toe
Un lot de cristal de Bohème taillé incolore comprenant un set de toilette en trois pièces et un petit vase sur pied. Nous ajoutons un cendrier Val St. Lambert vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Une coupe en cristal taillé, coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#320
Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.
Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#245
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de +- 40 ct et des saphirs ayant un poids total de +- 40 ct.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#141
Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#325Keramis
Een eironde vaas van plateelwerk met een art deco decor. Onderaan gemerkt en genummerd D 1847.
Un vase ovale en faïence avec décor art déco. Marque sous la base et numéroté D 1847.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 200/300 -
#497
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Omstreeks 1900.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#409
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een hangeschilderd meerkleurig decor.
Une potiche en terre cuite Gouda avec décor peint à la main polychrome.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 -
#776
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 105 cmEstimate: € 60/80 -
#312Alfred Van Neste
“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#5
Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#517
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#322J.A. Greven e.a.
“Drie landschappen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Trois paysages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 60/70