Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
Meissner

Een vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.

Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.
Dim. h 32 cm & 17,5 cm
SKU: 2708190897.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #897
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #281

    15 boeken. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 delen. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. En 13 andere.

    15 livres. Le Chevalier de Propiac. “Les Curiosités Universelles faisant suite aux Merveilles du Monde contenant les plus beaux ouvrages de la nature et des hommes...”. 2 parties. In-12. Ed. Alexis Eymery, Paris 1823. “Journal des dames et des demoiselles. Edition belge. Année 1853”. Ed. Bruylant-Christophe, Bruxelles. Et 13 autres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #870

    Een opklapbaar rond tafeltje en drie kleine stoeltjes van eikenhout.

    Une petite table ronde rabattable et trois petites chaises en chêne.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #248

    Twee in filigraan bewerkte zilveren gondels. 800‰.

    Deux gondoles en fil d’argent. 800‰.
    No longer available
    Dim. 90,12 gr l:11 & 16 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #423

    Een documentatieboek: “Antwerps zilver”. Uitgave 1988.

    Un livre de documentation: “Argent d’Anvers”. Ed. 1988.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #384

    “Les Lavandières.” Krijt en aquarel op papier. Franse School XIXde eeuw.

    “Les Lavandières”. Pastel et aquarel sur papier. Ecole française du XIXde siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een opgezette vleermuis in een vitrine.

    Une chauve-souris empaillée dans une vitrine.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #735

    Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.

    Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #743
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #599

    Een paar stadsgezichten in de geest van de XIXe eeuw. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.

    Paire de vues de villes dans le goût du XIXe siècle. Huile sur panneau. Signatures de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #646
    Poltromec, Milan

    Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.

    Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.
    No longer available
    Dim. 80 x 160 x 100 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #798

    Een tijger van brons. Aziatisch werk.

    Un tigre en bronze. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #394
    Henri Leys
    Period: 1815 - 1969

    “Bedrijvigheid in de straat”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Rue animée”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More