#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#162Marinus De JongerePeriod: 1912 - 1978“Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Maarten Boffé“Stilleven”, schilderij olie op paneel, gesign onderaan “M Boffé”, ingekaderd.
"Still life", painting oil on panel, signed at the bottom "M Boffé", framed.No longer availableDim. 58 x 47cmEstimate: € 500 / 600 -
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#25Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Rserv. Filt. Achteraan een namenlijst van 1908, vooraan ruiterij in een landschap, regiment 33 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with inscription Rserv. filt. At the back a list of names from 1908, at the front cavalry in a landscape, regiment 33 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
A wooden round table with central leg.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50 / 100