#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#431Een uit natuursteen gesculpteerd beeldje van 2 gestileerde figuren.
A sculpture carved from natural stone of 2 stylized figures.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#98“Maria met kind”. Een gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Maria with child." A patinated metal sculpture.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#413Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#343Een lot porselein en aardewerk waarvan drie diverse Staffordshire honden en een soliflorvaasje (H. 17,5 cm) met twee personages.
A lot of porcelain and pottery including three different Staffordshire dogs and a soliflor vase (H. 17.5 cm) with two figurines.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
A terracotta votive plaque, sculpted with gold leaf details, 18th century, Siam. Restoration.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 120 / 180