#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#684Pieter PortersEen set van twee kaders met potloodtekeningen uit de Pieter Porters Collection: ‘Service à liqueurs’ en ‘Service à café’.
A set of two frames with pencil drawings from the Pieter Porters Collection: 'Liqueur Service' and 'Coffee Service'.No longer availableDim. 53 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Minton, EnglandEen uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.
An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#635Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.No longer availableDim. 164 x 70 33 vmEstimate: € 100 / 150 -
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#530Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,15 g maat: 54Estimate: € 650 / 750 -
#457Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#368Capo di MonteEen set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.
A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60