#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een Chinees porseleinen dekselpotten, blauw-wit met foo honden en feniks in het decor.
A Chinese blue and white porcelain covered jar, decorated with foo dogs and phoenixes.No longer availableDim. 45 x Ø 24 cmEstimate: € 325 / 360 -
#259Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.
"Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
#280SheafferTwee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
A blue and white Chinese tulip vase in three tiers.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 320 / 380