#278Een blikken luchthaven, Russisch, ui de jaren 50 van vorige eeuw. Opwindbaar speelgoed met een vliegtuig dat op en neer gaat en hierbij loopings kan maken.
A tin airport, Russian, from the 1950s. Wind-up toy with a plane that goes up and down while doing loops.No longer availableDim. 11 x 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#337Twee diverse tabakspotten van Vlaams aardewerk. Eén met opschrift JNP en “Laat ze maar rooken”.
Two diverse tobacco jars made of Flemish earthenware. One with the inscription JNP and "Let them smoke."No longer availableDim. H. 23 & 17 cmEstimate: € 25 / 30 -
#361Een Chinese vaas in blauw-wit porselein met krijgers in het decor. Enkele haarlijnscheuren in de bodem.
A Chinese vase in blue and white porcelain with warriors in the decoration. Some hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#183Een grote Murano vaas, groen gekleurd in de massa met vergulde details.
A large Murano vase, colored green in the mass with gilded details.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 220 / 260 -
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#497Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.No longer availableDim. 42 x Ø 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#76Arne Jacobsen Fritz Hansen, Denmark“Tongue”. Een serie van 6 vintage design, wit gelakt houten stoelen met gechromeerd metalen poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, Denemarken 1986, onderaan gemerkt.
“Tongue”. A series of 6 vintage design, white lacquered wooden chairs with chromed metal legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, Denmark 1986, marked at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 34,5 x 45 cmEstimate: € 400 / 600