#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#696Een consoletafel in zwart gelakt hout op twee poten met glazen blad.
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#277“Moeder met kind”. Een gepatineerd houten beeld. Onderaan monogram.
"Mother with child." A wooden carved and patinated sculpture. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150