#114Frans Joaquin“Kalmthoutse heide en duinen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1946.
"Kalmthoutse heath and dunes." Oil on canvas. Signed. Dated 1946.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 180 / 120 -
#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#339Gilbert Hugon‘Bos met rustende man’, olieverf op doek, getekend. Nam deel aan de 15de tentoonstelling Cercle Artistique de Tournai, 1899.
'Forest with resting man’, oil on canvas, signed. Took part in the 15th exposition of the Cercle Artistique de Tournai in 1899.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322‘Landschap met bomen’, aquarel op papier, draagt handtekening.
'Landscape with trees', watercolor on paper, signed.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een Georgian sideboard van mahoniehout, ingelegd met een fruithouten fries. Tapse poten, laden in de gordel.
A Georgian mahogany sideboard, inlaid with a fruitwood frieze. Tapered legs, drawers in the apron.No longer availableDim. 57 x 181 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#41Regina ReginaEen blauw-wit Delfts aardewerken sierbord met floraal decor en pauw. Verso gemerkt Regina. Medio 1930-1950.
A blue and white Delft earthenware decorative plate with floral design and peacock. Marked "Regina" on the back. circa 1930-1950.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een set van drie lange parelhalssnoeren.
Three long pearl necklaces.No longer availableDim. L:44 cmEstimate: € 40 / 60