#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#649W. GERMANYEen lot van 3 vintage aardewerken vazen. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 vintage earthenware vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Pilar GonzálezPeriod: °1945 Santiago“En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.No longer availableDim. 78,5 x 128 cmEstimate: € 150 / 250 -
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#106Kurt ØstervigPeriod: 1912-1986Serie van 4 Mid-Century Deense design stoelen in teak. Ontwerp door Kurt Østervig.
A set of 4 Mid-Century Danish design chairs in teak. Designed by Kurt Østervig.No longer availableDim. 78 x 51 x 50 mEstimate: € 600 / 900 -
#466Een rechthoekige gebogen glazen vintage design salontafel.
A rectanguair curved glass vintage design coffee table.No longer availableDim. 36 x 120 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#67Een bronzen beeld voorstellend twee putti in de tuin der lusten, niet gesigneerd.
A bronze sculpture depicting two putti in the garden of earthly delights, unsigned.No longer availableDim. h 24 x b 26 cmEstimate: € 80 / 120