Similar lots by type
-
#393Val St. Lambert
Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.
Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#418Val St. Lambert
Een vaas en een bonbonnière van geslepen kristal, oranje gekleurd in de massa.
Vase et bonbonnière en cristal taillé coloré orange dans la masse.No longer availableDim. H.14 & H. 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#353Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#427
Een lot kristal met amberkleurige accenten, bestaande uit een asbak, een vaas en een coupe.
Lot de cristaux aux accents de couleur ambre comprenant un cendrier, un vase et une coupe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#327
Een rode en een blauwe karaf van geslepen kristal, waarvan de eerste gemerkt van Val St. Lambert en de andere met verzilverde montuur.
Une carafe bleue et une rouge en cristal taillé dont une à la marque de Val Saint-Lambert, l’autre à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#380
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#334Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100/180 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#278
Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.
Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 85/100 -
#363Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#273Val Saint-Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#158Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#412
Een lot glas en kristal, bestaande uit een bruinrode en een blauwe vaas van kristal, een kleurloos karafje met vier glaasjes en een blauw glazen karafje.
Lot de verres et de cristaux comprenant un vase rouge-brun et un vase bleu en cristal, un carafon incolore à quatre gouttes et un carafon en verre bleu.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#374
Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 42 & 28 cmEstimate: € 60/100 -
#388Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140/200 -
#392
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.
Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#397Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#403
Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.
Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 30/40 -
#591Val St. Lambert
Een grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.
Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#384
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een driehoekig schaaltje, asbak en vaasje, een cognacglas, een coupe, twee grote en twee kleine vaasjes en een vaasje op voet. Grotendeels gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un petit plat triangulaire, un cendrier et un vase, un verre à cognac, une coupe, deux grands et deux petits vases et un petit vase sur piédouche. En grande partie par Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#413
Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#368Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#391Val St. Lambert
Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#475Afrika
Twee verschillende halssnoeren van ivoor in parel vorm. Travail africain.
Deux colliers de perles en ivoire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#468
Bodhisatva van brons. Thais werk.
Bodhisatva en bronze. Travail thaï.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 80/120 -
#263
“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Fermière et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#136
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 195 cmEstimate: € 50/80 -
#219
Een serie van twaalf armstoelen van fruithout in Directoirestijl. Rug en zit bekleed met similileder.
Suite de douze fauteuils en bois fruitier de style Directoire. Dossiers et sièges recouvert de simili.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#728Mercator Fonds
Zes kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (zonder huls). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.
Six livres d’art. Comme neuf et aux cassettes de protection: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (sans cassette). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#782Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#681
“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100 -
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 50/80 -
#730Ethiopie
Een halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.
Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.No longer availableEstimate: € 50/60