#151Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#361Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee drageoirs, vier verschillende karaffen en een kleine punchbowl met lepel.
Un lot de cristal et verre comprenant deux drageoirs, quatre carafes et un bol à punch avec cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#455Een art deco vaas van geel glas met een bloemenmotief.
Vase art déco en verre jaune à motif de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#450Een art deco vaas van Booms glas met een geëtst decor.
Vase art déco en verre de boom à décor doré et à l’eau-forte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#21Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
#144“Stilleven met fruit en flessen”. Gesigneerd David De Noter. Lijst met glas uit het einde van de XIXde eeuw.
“Nature morte aux fruits et aux bouteilles”. Signée David De Noter. Cadre avec vitre de la fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#73Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#766Design tafeltje chroom.
Une petite table en verre et chrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#90Tag Heuer AquaracerEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#404KochEen kleine houten accordeon.
Un petit accordéon en bois.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#407Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -