Other lots by Dubois, Bouffioulx
-
#227Dubois, BouffioulxEen vaas van steengoed met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès à glaçure multicolore, orné d'un décor gravé d'inspiration égyptienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#237Dubois, BouffioulxEen vaas van steengoed met drie oren en een meerkleurig geglazuurd decor met primitieve voorstellingen. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès avec trois anses et un décor émaillé multicolore avec des scènes primitives. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 75 / 100
Similar lots by type
-
#652Emaux de LongwyEen diepe ovale schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een plant in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
Un bol ovale profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'une plante dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveux.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#253Een terracotta bierpul met meerkleurig geglazuurd reliëfdecor van een havenzicht en het handvat in de vorm van een zeemeermin. Onderaan gemerkt.
Chope à bière en terre cuite avec décor en relief émaillé multicolore représentant une vue sur le port et anse en forme de sirène. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#43GuerinEen tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#647St. Clement, France“Herten” Een art deco groep van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Charles Clemeanceau. Gesigneerd.
Cerf. Groupe art déco en faïence craquelée dessiné par Charles Clemeanceau. Signé.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 90 / 120 -
#639Agnes Van HeeEen op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Une paire de vases balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#634Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.
Un lot de 9 pots à miel en faïence, dont un marqué par Goebel.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#537Een paar Chinese stoeltjes/ piedestals van meerkleurig Chinees aardewerk in de vorm van olifanten.
Une paire de tabourets / piédestals chinois en faïence chinoise multicolore en forme d'éléphants.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#624Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Schoonhoven, HollandEen paar witgeglazuurde aardewerken boekensteunen. Ontwerp van Fransje Carbasius voor de Nederlandse Boekenclub. Jaren ‘30. Eén hoofdje gerestaureerd.
Une paire de serre-livres en faïence émaillée blanche. Design de Fransje Carbasius pour le Dutch Book Club. Années 1930. Une tête restaurée.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#33GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#247GuerinEen vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#207Guerin, BouffioulxEen grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 140 / 180 -
#637Een maanvis van meerkleurig geglazuur Italiaans aardewerk. Beschadigingen aan de vinnen.
Un poisson-ange en terre cuite italienne émaillée multicolore. Ailettes endommagées.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 90 -
#660Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van Regout, Maastricht (lichte schade aan de basis), een bordje van Regina, Gouda en een klein pauwstaartbordje van de Porceleyne fles, Delft.
Lot de poterie hollandaise, composé d'un vase avec couvercle de Regout, Maastricht (léger dégât à la base), d'une assiette de Regina, Gouda et d'une petite assietteà l’éventail de la Porceleyne Fles, Delft.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#381Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.
Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#283Mobach, UtrechtEen aardewerken vaas met een wit geglazuurd reliëfdecor van giraffen. Omstreeks 1960. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé blanc de girafes. Vers 1960. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#662Emaux de LongwyEen diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#440Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurige afbeelding vn een schrijver.
Une plaque ovale en poterie persane avec une image multicolore d'un écrivain.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#654Een lot geglazuurd aardwerk, bestaande uit een kantkloster van West-Vlaams aardewerk, een kruik van Bredens aardwerk en een kaarsenpan, gemerkt van Vallauris.
Un lot de faïence émaillée, composé d'une dentellière de faïence de Flandre occidentale, d'un pichet de poterie de Breda et d'un bougeoir, marqué Vallauris.No longer availableDim. h:15 - 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#551WaechtersbachEen porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#37Een asbak van groen geglazuurd aardewerk, versierd met een bronzen beer en vis.
Cendrier en faïence vernissée verte décoré d'un ours en bronze et d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#331Een roodkoperen doofpot met drie bolpootjes, hengsel, bodem en dekselknop van messing. XIXde eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge à trois pieds sphériques, poignée, fond et bouton du couvercle en laiton. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#213Een paar vintage schemerlampen van deels goudkleurig en deels zilverkleurig brons. Omstreeks 1970.
Paire de lampes de table vintage en bronze partiellement doré et partiellement argenté. Vers 1970.No longer availableDim. h: h: 39 cm (z.k.)Estimate: € 160 / 180 -
#232Een paar bronzen boekensteuntjes met voorstelling van zittende Romeinen.
Une paire de serre-livres en bronze représentant des Romains assis.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 150 / 200 -
#97Twee verschillende tweedelige serveerbestekken met zilveren handvatten.
Deux couverts de service différents en deux pièces avec poignées en argent.No longer availableEstimate: € 70 / 90 -
#233Franklin MintEen lot van zes schaalmodellen op schaal 1/24:- 1904 Mercedes Simplex- 1907 Rolls-Royce The Silver Ghost.- 1912 Packard Victoria.- 1911 Mercedes.- 1914 Rolls-Royce Ghost wood body.- 1915 Stutz Bearcat.
Un lot de six modèles réduits à l'échelle 1/24: - 1904 Mercedes Simplex - 1907 Rolls-Royce The Silver Ghost. - 1912 Packard Victoria. - 1911 Mercedes. - 1914 Rolls-Royce Ghost wood corps. - 1915 Stutz Bearcat.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#17Een paar meerkleurig plaasteren boekensteunen.
Une paire de serre-livres en plâtre multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Een klok van roze marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
Pendule en marbre rose surmontée d’une statue en régule représentant un garçon aux raisins.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292“De Supervagant show”. Een oude affiche voor een voorstelling te Gent, georganiseerd door weekblad De Post. 1967.
Le spectacle Supervagant . Ancienne affiche pour un spectacle à Gand, organisé par l'hebdomadaire De Post. 1967.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#694Een lot van acht bruin glazen apothekerspotten, waarbij twee met ingeslepen stop.
Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464Een studiecollage. Draagt handtekening.
Un collage d'étude. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 25 cmEstimate: € 80 / 1200 -
#332Een vaas van geslepen kristal.
Un vase de cristal taillé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#567Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300



