#488
Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#392
“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#501
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#535
Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#383
Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#309Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#685
Een Chinese piëdestal in hout en marmer.
#412
“Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.
#148
"The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.No longer availableDim. 68cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#688
#739Robert Frenay
“Interieur kamer met open raam”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#731
A lot of 4 Chinese utensils, including 2 scale flower pots, a rounded lid vase, and a neck support.No longer availableDim. h 24 Ø28 cmEstimate: € 60 / 80