#284Jules Dubois
Een strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#502Christine Teller
“Menhir”. Olieverf op doek.
#379
Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40/60 -
#514Milota
Landschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
#15Gigue
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#621
Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#415
Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
#364Georges Averhals
“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
#322Richard Basseleer
Mediteraan dorpzicht aan de zee, olieverf op board.
#9Jan Kok
Een paar winterzichtjes, olieverf op paneel, gesigneerd.
#239
“Landschappen”. Een paar schilderijen, olieverf op paneel. In gesculpteerde vergulde lijsten.
#306