Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.
Dim. h: 15,5 cm
SKU: 2510220407.
Category: Kristal.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #350
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.

    Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.

    Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #341
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.

    Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.
    No longer available
    Dim. Ø 23 en 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen pique-fleurs.

    Une fleur piqué de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h 16,5 Ø 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #387
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.

    Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.

    Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #43
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.

    Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #7
    Val Saint Lambert

    Een asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50

Similar lots by type

  • #197
    Val Saint Lambert - Studio Crystal

    Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.

    Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #585

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele kleine schilfers. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques petits éclats. Vraisemblablement le Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #333

    Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.

    Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een vaas en een coupe op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal.

    Un vase et une coupe sur pied en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #513

    Een designvaas van rood en blauw kristal.

    Un vase design en cristal rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met telkens zes elektrische lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux électriques chacune, décorées de pendentifs et de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #295

    Een reeks van tien geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken. Hier en daar zeer lichte gebruikssporen.

    Un ensemble de dix verres en cristal taillé avec des calices colorés. Très légers signes d'utilisation ici et là.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een vaas en een karaf van blauw gedubbeld en geslepen Boheems kristal. Gaaf.

    Un vase et une carafe en cristal de Bohême bleu doublé et taillé. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 45 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #60

    Een 18 K geelgouden schakelketting met hanger bezet met een amethist van +- 10 ct.

    Un collier à maillons en or jaune 18 kt avec pendentif serti d'une améthyste de +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 31,75 g ketting 19,10 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #38

    Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.

    Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. H:29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #395

    Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.

    Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.
    No longer available
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #83

    Een antieke glazen stolp met eronder geblazen glazen fruitstuk. Tijdperk Napoleon III.

    Une cloche en verre antique avec des fruits en verre soufflé. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #391
    Amphora, Czechoslovakia

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor in reliëf. Gemerkt en genummerd 15068.

    Vase Art Déco en faïence multicolore à décor floral en relief. Marqué et numéroté 15068.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #326

    Een handgeknoopt modern wollen karpet.

    Un tapis en laine moderne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 250x296cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #8

    Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.

    Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 16 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #189

    “Stilleven met rozen”. Pastel op papier. XIXe eeuw.

    "Nature morte aux roses". Pastels sur papier. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 (lijst)
    Estimate: € 140 / 160
  • #567

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #170

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. en met een centrale beweegbare briljant van +- 0,26 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,58 ct et avec une taille mobile centrale en brillant de +- 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #604

    Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kuif.

    Miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #264

    Twee langwerpige spiegels van verguld kunsthars in barokke stijl.

    Deux miroirs allongés en résine dorée de style baroque.
    No longer available
    Dim. 98 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More