Other lots in this auction
-
#708
Een antiek stenen juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met Yin en Yangtekens.
Coffre à bijoux en pierre ouvrant à cinq petits tiroirs décoré des signes Yin et Yang.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 x 9 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Visser met een vislijn en zijn zoontje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Pêcheur à la ligne et son fils. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 300/400 -
#686
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en met drie laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 135 x 73 cmEstimate: € 100/120 -
#540
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150/200 -
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#633
Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600/800 -
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25/40 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#222
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#273
Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.
Boîte à musique de fabrication suisse. Révisée en 1982.No longer availableDim. B. 55,5 cmEstimate: € 200/250 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#440
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 6 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 6 ct.No longer availableDim. 5,74 gEstimate: € 150/200