Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.

Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.

Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.
Dim. H. 20 cm
SKU: 1512200037.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #405

    Een Chinees houten altaartafeltje.

    Une table d'autel en bois chinois.
    No longer available
    Dim. 30 x 77 x 44 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #357

    Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.

    Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #303

    Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.

    Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #409

    Een handgeschilderde icoon met beeltenis van Christus en met messingen riza.

    Une icône peinte à la main représentant le Christ et avec une riza en laiton.
    No longer available
    Dim. 28;5 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #181

    Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.

    Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #239

    “Molenbeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘82.

    Molenbeek . Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 82.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #376

    Twee kleine oude schoolbankjes.

    Deux petits bancs d’école anciens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #192

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #281
    Alfa, Italy

    Een driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.

    Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. H. 223, B. 217, D. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #598
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.

    Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More