#55Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,31 gEstimate: € 600 / 700 -
#346Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#167Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.
#581Johan LewiPeriod: °1957Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#421Een paar Aziatische kruikjes van geglazuurd aardewerk met handvat.
Une paire de cruches asiatiques en faïence émaillée avec poignée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#25De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
#473Maryse RaynPeriod: °1958Personage. Keramiek met lichte glazuur. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Personnage. Céramique à glaçure claire. Signé et daté 2005.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 120 / 150 -
#512R. Lacour“Le chemin détourné”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Le chemin détourné . Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Luchtertje van kristal, glas en koper.
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160 / 180 -
#375Een roodkoperen melkstoop.
Une baratte à lait en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50