#431“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
#577Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#550Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#484Anne AugerPeriod: °1960“Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.
“Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.No longer availableDim. 114 x 195 cmEstimate: € 180 / 240 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 360 / 400 -
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 300 / 400 -
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
#12Enkele oude aandelen: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.
Quelques anciennes actions: Minexco, Forges de Clabecq, Grand Bazar de la Place Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80