Other lots by Limoges, France
Similar lots by type
-
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#601
Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550/650 -
#637
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#597
Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#403Limoges
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein met een decor van rozen, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, zeven kopjes en twaalf ondertasjes. Gemerkt.?
Un service à café en porcelaine polychrome et dorure, décor de roses, comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, sept tasses et douze soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#643
Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#835
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25/50 -
#631
Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160/200 -
#579
Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220/300 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70/90 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#628
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90 -
#633
Een grote siervaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met koperen monturen.
Un grand vase en porcelaine polychrome et doré avec un décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#407
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een luciferhouder, een suikerpot, een asbak, een doosje in de vorm van een ei en zes verschillende beeldjes. Diverse herkomsten, waaronder Wenen, Limoges en Parijs.
Un lot d’objets en porcelaine et faïence, comprenant un porte-allumettes, un sucrier, un cendrier, une boîte ovoïde et six petites statues différentes. Provenances différentes, dont Vienne, Limoges, Paris.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#583
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420/500 -
#657
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#581
een balustervaas van lillakleurig Chinees porselein met een verguld reliëfdecor van een geisha en een wijze in een cartouche. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en porcelaine de Chine lila avec un décor en relief doré d’une geisha et d’un sage, en cartouche.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 420/500 -
#263
“Musicerende koppels”. Twee groepjes van resp. wit biscuit en blauw en wit porselein.
”Couples musicaux”. Deux groupes en biscuit blanc et porcelaine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#603
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700/1000 -
#561
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine avec des personnages en décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/75 -
#598
Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600/750 -
#807
Een grote schouwspiegel, versierd met een decor van saters bij een bron op porseleinen tegels.
Grand trumeau décoré de satyres près d’une source sur des carreaux en porcelaine.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#833
Een gedeelte koffieservies van wit en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkkan, een kom en vijf kopjes met onderbordjes. Tijdperk Louis-Philippe. Letsels.
Service à café partiel en porcelaine blanche et dorée comprenant une cafetière, sucrier, pot à lait, bol et cinq tasses et soucoupes. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#591
Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#271Hergé - Moulinsart
Een reeks van acht modelwagens van Kuifje. In originele doos.
Une série de huit voitures miniatures de Tintin. Emballage original.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,98 gEstimate: € 1500/1700 -
#196
Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480/600 -
#118
Een schouwpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une pendule de cheminée en bronze, style Louis XV.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#710
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale topaas van ± 3 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et d’une topaze centrale de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 1700/1900 -
#693
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50/80 -
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#627
Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#776
Een klein bijzettafeltje op centrale driepoot met een tussenblad en bovenaan bekleed met leder.
Une petite table sur un pied central, avec tablette ajustable et revêtement en cuire.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#726
Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.No longer availableDim. H. 130x125x83,5 cmEstimate: € 200/300 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300