Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van meerkleurig porselein met een klassiek Grieks decor van danseressen en met een koperen montuur en voet. Gesigneerd “D’Aurys”.
Limoges, France

Een vaasje van meerkleurig porselein met een klassiek Grieks decor van danseressen en met een koperen montuur en voet. Gesigneerd “D’Aurys”.

Un petit vase en porcelaine polychrome avec un décor classique grecque représentant des danseuses, sur pied et monture en cuivre. Signature: ‘D’Aurys’.
Dim. h: 18 cm
SKU: 0603180331.
Category: Porselein.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Limoges, France

  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #17
    Limoges, France

    Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More