Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.
Muller Frères, Luneville.

Een vaasje van oranje en blauw glaspasta. Gesigneerd.

Un petit vase en pâte de verre orange et bleu. Signée.
Dim. h: 16 cm
SKU: 0603180323.
Category: Glaswerk.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #805

    Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.

    Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.
    No longer available
    Dim. 60 x 258 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #688

    Modern kunstwerk in glas.

    Oeuvre d’art moderne en verre.
    No longer available
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #385

    Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.

    Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.

    Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #413
    Val saint Lambert

    Een Coupe van geslepen mauve kristal.

    Une coupe en cristal mauve taillé.
    No longer available
    Dim. diameter: 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #667
    Daum, Nancy

    Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.

    Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #343

    Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.

    Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.
    No longer available
    Dim. l: 62; h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #287

    Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.

    Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.

    Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #505

    Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.

    Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #829

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #3

    Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.

    Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121

    Een paar grote coupes op voet van zwart glas.

    Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.

    Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #651

    Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.

    Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 70 / 80

Other lots in this auction

  • #769

    Een mahoniehouten speeltafeltje in Régencestijl met een klapblad, bekleed met vilt.

    Une petite table de jeu en acajou, style Régence, avec tablette abattant, revêtement en feutre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #659

    Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.

    Une série de quatre fauteuils en noyer, style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #508

    Drie Oosterse vuursteenpistolen en een hoorn.

    Trois armes à feu d’Orient et une corne.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #449

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #727
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van tien albums.

    ”Suske en Wiske”. Un lot de dix albums.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #488

    Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.

    Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93
    Alessi

    Een design theestel van wit metaal, bestaande uit een fluitketel, een melkkannetje en een suikerpot met lepeltje. Gemerkt.

    Un service à thé design comprenant une bouilloire, un pot à lait et un sucrier avec cuillère. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #757
    Val St. Lambert

    Een bonbonnière, een asbak, een glas en een karaf van geslepen kleurloos en roze kristal. Allen gemerkt, de bonbonnière genummerd.

    Une bonbonnière, un cendrier, un verre et une carafe en cristal incolore et rose taillé. Portent une marque, la bonbonnière est également numérotée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #112

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Naar de XVIIde eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een paar Fo-honden van lichtblauw geglazuurd porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens Fo en porcelaine à glaçure bleu ciel. Travail chinois, marque en dessous.
    No longer available
    Dim. H. 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #802

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.

    “Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More