Similar lots by type
-
#805
Een groot glasraam met gekleurd glas in lood in vijf houten frames. Tijdperk art deco. Enkele breuken.
Grand vitrail en verre de couleur dans cinq cadres en bois. Epoque art déco. Quelques accidents.No longer availableDim. 60 x 258 cmEstimate: € 300/400 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#829
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#121
Een paar grote coupes op voet van zwart glas.
Deux grandes coupes sur pieds en verre noir.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#505
Een grote partij in elkaar passende schakels van bruin en kleurloos glas. Italië (?), jaren ‘60 - ‘70. 2 dozen.
Un grand lot de maillons en verre incolore et brun. Italie. Années 60-70. Deux boîtes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#773
Vaasje in glaspasta met gedraaide voet.
Un vase en pâte de verre avec un pied torsadé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#343
Een designcoupe en een kruik van resp. bruin en blauw glaspasta. Italiaans werk.
Une coupe design et une cruche en pâte de verre brun et bleu. Travail italien.No longer availableDim. l: 62; h: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#647
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#413Val saint Lambert
Een Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#688
Modern kunstwerk in glas.
Oeuvre d’art moderne en verre.No longer availableDim. h:20 cmEstimate: € 65/80 -
#385
Likeurstelletje van Boheems glas, bestaande uit een flacon, een borrel en een schaaltje. Omstreeks 1900.
Un ensemble à liqueur comprenant un flacon, un verre et une coupelle. +- 1900.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#317
Een reeks van vier kandelaartjes van kleurloos Muranoglas met sterling zilveren voet.
Une série de quatre chandeliers en verre de Murano sur pieds en argent Sterling.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#651
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van het Muranoglas.
Un vase en pâte de verre polychrome dans l’esprit du verre Murano.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#287
Een coupe van geslepen Boheems kristal, versierd met rode vogels. Geplaatst op een porseleinen voet.
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#220
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 500/600 -
#232H. De Clerck
“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een Chinese koffer met een gesculpteerd houten decor van personages en draken.
Un coffre chinois avec un décor en bois sculpté de personnages et dragons.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#326
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.
Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#613Corry Ammerlaan - Van Niekerk
“Wereldvrede”. Een bronzen kunstwerkje op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Paix mondiale”. Une oeuvre en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/300 -
#684P.J. Neukens
Een pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150/200 -
#591
Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360/400 -
#16
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#210
Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350/450 -
#711
Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#726
Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.No longer availableDim. H. 130x125x83,5 cmEstimate: € 200/300 -
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60