Similar lots by type
-
#493
Een partij van veertien borden, bestaande uit twee Doornikse met een ‘decor à la mouche’, acht borden van Boch, waarvan vijf met een ‘Grand Bouquet” decor, twee met een chinees decor en één met decor ‘Ronda’, een Chinees bord, een Imari bord en twee borden van Regout.
Un lot de quatorze assiettes, dont deux assiettes de Tournai à ‘décor à la mouche’, huit assiettes Boch dont cinq au décor ‘grand Bouquet’, deux assiettes avec un décor chinois et une assiette à décor ‘Ronda’, une assiette chinoise, une assiette Imari et deux assiettes de Regout.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#93
Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.
Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#803
Een opengewerkte paraplubak van meerkleurig aardewerk. Twee randschilfers. Eerste helft XXe eeuw.
Bac à parapluies ajouré en faïence polychrome. Deux éclats. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#32
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#458
Een lot bestaande uit twee wierookbanders (waarvan één zonder deksel) en een balustervaas van meerkleurig Satsuma-aardewerk. We voegen er Japanse twee schaaltjes en dienblaadjes van zwartgelakt hout aan toe.
Lot comprenant deux encensoirs (dont un sans couvercle) et un base balustre en faïence de Satsuma polychrome. Nous ajoutons deux petits plats japonais et des petits présentoirs en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#675
Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#452
Een waterschaaltje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met dieren en personages. Spaans werk.
Une coupelle à eau en faïence polychrome, décor de personnages et animaux. Oeuvre espagnole.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#777
Een apothekerspot op voet van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een koppel bij een appelboom. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un pot à pharmacie sur pied en faïence polychrome, décor d’un couple près d’un pommier. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25/30 -
#281
Een reeks van 48 jeneverflesjes van blauw en wit aardewerk in de vorm van Amsterdamse huisjes. Uitgave van Bols en KLM.
Suite de 48 flacons miniatures à genièvre en faïence bleue et blance représentant des vieux maisons d’Amsterdam. Edition de Bols et KLM.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#561
Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#401
Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.
Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#171
Een kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit twee kalebasvazen en een dekselvaas, getooid met een zittende leeuw met bal.
Une garniture de cabinet en faïence de Delft blanche et bleue, comprenant deux vases gourdes et un vase à couvercle, le tout décoré de lions jouant avec une balle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#757
Twee hoge sierkruiken van Belgisch aardewerk, versierd met een reliëfdecor van een molenlandschap. We voegen er een gelijksoortig vaasje met twee oren aan toe.
Deux cruches hautes en faïence Belge, décor en relief représentant un paysage de moulins. Nous ajoutons un petit vase semblable avec deux poignées.No longer availableDim. h: 51 & 25 cmEstimate: € 80/100 -
#550
Een lampetstel en een gedeeltelijk lampetstel van aardewerk met een bloemendecor.
Garniture de lavabo en faïence à décor de fleurs. Nous ajoutons une deuxième incomplète.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#88
Twee verschillende kannetjes en een bord van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux petites verseuses différentes et une assiette en faïence Gouda. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#128
Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableDim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200/300 -
#761
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#49
Een kruik en een bord van meerkleurig aardewerk van Gouda.
Une cruche et une assiette en faïence de Gouda.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#22
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een schoteltje met twaalf kleine bordjes met bloemendecor en een kopje met dienblaadje van Royal Minton, een meerkleurig porseleinen drageoir, een vaas en twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar van Duits porselein en een kopje met onderbordje van Beiers porselein.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant douze petites assiettes avec décor fleuri et une tasse avec petit plateau Royal Minton, un drageoir en porcelaine polychrome, un vase et deux vases à corne en porcelaine Bruxelloise, un chandelier en porcelaine Allemande, et une tasse avec soucoupe en porcelaine de Bavière.No longer availableEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#323
Een lotje zilver, bestaande uit twee lepels en twee vorken van Delheid, een montuur van een avondtasje en een kleine lepel.
Un lot d’objets en argent comprenant deux cuillères et deux fourchettes Delheid, une monture pour une pochette de soirée et une petite cuillère.No longer availableDim. +/- 367 gramEstimate: € 30/50 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#35
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 300/400 -
#719C. Van de Windt
“Boerenerf”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/25.
“La basse-cour”. Une eau-forte. Signée et numérotée 16/25.No longer availableDim. 12,5 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#535
Elf verschillende hangers en vijf doosjes met telkens vier verschillende halfedelstenen en de documentatie.
Onze pendentifs différents dans cinq boîtes avec chaque fois quatre différentes pierres semi-précieuses et la documentation.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#522
Twee oude Chinese prenten op zijde.
Deux images anciennes chinoises sur soie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#697Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Dolle Musketiers”. Rode Reeks. Eerste druk. 1953. En “De Tamtamklopper”. Rode Reeks. Eerste druk. 1953. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Dolle Musketiers”. Série Rouge. Première édition. 1953. “De Tamtamklopper”. Série Rouge. Première édition. 1953.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#118
Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.
Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60/100