Similar lots by type
-
#737
Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.
Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#457
Een Chinese inktpot van ivoor, versierd met een gegraveerd decor van een draak. Evenals een XIXe eeuws rond doosje van papier-maché met een handgeschilderde afbeelding van een man.
Un encrier chinois en ivoire avec une décoration de dragons. Une petite boîte ronde en papier-mâché avec un décor peint à la main représentant un vieil homme.No longer availableDim. Ø: 6 - 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681
Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#518
“Chinese mandenhandelaar”. Een beeldje van been. Onderaan gesigneerd.
”Vendeur de paniers chinois”. Une statue en os. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208
Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#658
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit brievenopeners, beeldjes, enz.
Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#495
Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#831
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#659
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une série de quatre fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#123Limoux
Art deco groep van zamak en marmer met een meisje met duiven. Frankrijk, omstreeks 1930.
Un groupe art déco en marbre et régule représentant une jeune fille et des pigeons. France, +- 1930.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#753
Een verzilverd metalen kandelaar. Onderaan gemerkt.
Un chandelier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#215Betjemann’s, London
Een tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#751
Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.
Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.No longer availableDim. b: 33 & h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#768Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen kleurloos en roze kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et rose. Marque sous la base, avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 174 x 227 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#289Boireau
“Ruiter in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Ruysdael. Omstreeks 1900.
”Cavalier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre de van Ruysdael. +- 1900.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#418
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen en schalen, een sigarendoos, een kandelaar, een dosje, enz.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant des coupes, une boîte à cigarettes, un chandelier, une petite boîte, etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40