Similar lots by type
-
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#157
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#177
“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280/320 -
#150
“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#197
“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/2000 -
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/240 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#188
“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180/240 -
#191
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750/1000 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#257
“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140/180 -
#158
Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#187
Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#70
Een halssnoer en een broche van koraal. We voegen er een art deco hanger van zilver bezet met markasiet en agaat aan toe.
Collier et broche en corail. Ainsi qu’un pendentif art déco en argent serti de marcasite et d’agate.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#488
Een Chinese wijze van gesculpteerd zeepsteen op een voetstuk van speksteen.
Une statue en stéatite sculptée sur pied représentant un savant chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#348
Een wandplaquette van meerkleurig en verguld porselein met een voorstelling van een romantisch koppel in hoogreliëf.
Une plaquette murale en porcelaine polychrome et dorée représentant un couple romantique en relief.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#753
Een handgeknoopt wollen Liliankarpetje. We voegen er een wollen Karadjalopertje aan toe.
Une carpette Lilian en laine. Nous ajoutons un couloir Karadja.No longer availableDim. 157 x 108 & 216 x 66 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#441
Een lot Japans, Chinees en Afrikaans ivoor, bestaande uit een krokodil, een visser, een doosje, enz.
Lot d’ivoires japonais, chinois et africains comprenant un crocodile, un pêcheur, une boîte etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#344G. Mol
“Het ziekbed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Le lit de malade”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#497
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen. Omstreeks 1900.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#321
Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180/240 -
#62Georges HiguetPeriod: 1892 - 1956
“Oosters figuur”. Een ets. Waarschijnlijk een artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd 1929 binnen de plaat.
“Personnage oriental”. Eau-forte. Probablement épreuve d’artiste. Signée et datée 1929 dans la planche.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#133
“Jachthonden”. Een art deco groep van groengeglazuurd aardewerk.
“Chiens de chasse”. Groupe art déco en faïence verte.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65/80 -
#61
Lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven. Christofle, Wellner e.a.
Lot de couverts en métal argenté, plusieurs motifs. Christofle, Wellner.No longer availableEstimate: € 40/60