#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
A pair of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#186Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#176Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500 / 600 -
A Chinese crackleware teapot with off-white glaze in the shape of a pumpkin.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 70