#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#107Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
A stuffed sea otter in a presentation case.No longer availableDim. 40 x 87 x 25 cmEstimate: € 230 / 300 -
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#689Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#555Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
A Breton sideboard with 3 doors and 1 drawer, late 19th/early 20th century.No longer availableDim. 95 x 173 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#314Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
Armchair made of walnut wood in the Louis XIII style.No longer availableEstimate: € 50 / 60