#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#171Richard MacdonaldPeriod: 1978“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#96GodinEen handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.No longer availableDim. 50 x 69 x 69cmEstimate: € 100 / 200 -
#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500 -
#277Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
A lot of 2 wooden wallpaper or linoleum print rolls with a copper pattern, one marked "Brepols".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#157DelvauxEen zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
A black-brown handbag in tressé leather. Model Listrac.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#20Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 650 / 750 -
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 70