#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#650Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#307Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#658Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500