Other lots by Val Saint Lambert
-
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#225Val Saint Lambert
Een wijnglas en een miniatuur vaas van geslepen kristal, beide versierd met verguld decor in een fries. Het vaasje genummerd 103/ 250 en gedateerd 1993. Bijgevoegd een glazen vaas, eveneens met verguld decor.
Un verre à vin et un vase miniature en cristal taillé, tous deux ornés d'un décor doré en frise. Le vase est numéroté 103/250 et daté 1993. On y joint un vase en verre, également à décor doré.No longer availableDim. 11, 12 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#255Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#105Val Saint Lambert
Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 24 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#35Val Saint Lambert
Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.
Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#45Val Saint Lambert
Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#95Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 'Pièce Unique, 84/957. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#135Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 240/320 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#65Val Saint Lambert
Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#207Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#185Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en bruinrood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 83/150, Mod. 1925.
Vase en cristal taillé et doublé brun-rouge. Marqué et numéroté en bas 83/150, Mod. 1925.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#197Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#187Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300/400 -
#227Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en magentakleurig kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et magenta. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#217Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 11/125 en gedateerd 1995.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 11/125 et daté 1995.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#247Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#167Val Saint Lambert
Een grote siervaas op voet van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un grand vase décoratif sur pied en cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#158Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#312Val Saint Lambert
Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal partiellement coloré bleu dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/60 -
#147Val Saint Lambert
Een grote schaal van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt. Gaaf.
Une grande coupe en cristal taillé et doublé rouge. marqué. Intacte.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 120/200 -
#137Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels gesatineerd blauw kristal met verguld motief. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan met opschrift ‘design P. Dirs’.
Vase en cristal bleu taillé et en partie satiné à motif doré. Marqué d'une étiquette et gravé en bas avec l'inscription 'design P. Dirs'.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/280 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#97Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/150 -
#327Val Saint Lambert
Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une carafe et un vaporisateur de parfum en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 40/50
Similar lots by type
-
#91
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux et ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/220 -
#117Val Saint-Lambert
Een schaal van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal doublée verte et taillée. Marquée.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 120/140 -
#297
Een paar geslepen kristallen drageoirs.
Paire de dragoirs en cristal taillé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#55
Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 50/80 -
#547
Een lot geslepen kristallen glazen, model Val Saint Lambert, bestaande uit 12 borrelglaasjes, 11 wittewijngazen, 11 wittewijnglazen met groene kelk, 8 rodewijnglazen, en drie champagneglazen.
Lot de verres en cristal taillé, modèle Val Saint Lambert, composé de 12 verres à liqueur, 11 verres à vin blanc, 11 verres à vin blanc avec calice vert, 8 verres à vin rouge, et trois verres à champagne.No longer availableDim. H: 11-19cmEstimate: € 100/120 -
#237
Een karaf van geslepen en rood gedubbeld kristal versierd met gegraveerd bloemendecor en vergulde rand.
Carafe en cristal doublé rouge et taillé ornée d'un motif floral gravé et bord doré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#395
Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#435
Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35/45 -
#213Christofle, France
“Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.
"Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. H: 8-16cmEstimate: € 200/260 -
#194A. De Can
“Het aanzoek in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
"La demande en mariage dans un intérieur". Huile sur toile. Signée et datée 1903.No longer availableDim. 65 cm x 90,5 cmEstimate: € 200/300 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Un tapis de laine de soie persan noué à la main.No longer availableDim. 228 x 142 cmEstimate: € 180/240 -
#321
Vier groepjes van veelkleurig porselein en biscuit. Eén exemplaar onderaan gemerkt van Meissen.
Quatre groupes de porcelaine multicolore et biscuit. Un exemplaire marqué en bas par Meissen.No longer availableDim. H. +- 16 cmEstimate: € 50/80 -
#677Bouillet Bourdelle
Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
Un ensemble de huit plats en métal argenté dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 100/120 -
#340
“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#7Val Saint-Lambert
Een driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.
Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.No longer availableDim. H: 9-25cmEstimate: € 40/50 -
#51Val Saint-Lambert
Drie diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Eén cilindrisch met vergulde fries. Twee onderaan gemerkt en met label.
Trois petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Un cylindrique avec frise dorée. Deux marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 à 12 cmEstimate: € 60/80 -
#645
Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.
Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.No longer availableDim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cmEstimate: € 120/200